Üst Yönetim


Erol Mizrahi*
Polisan Holding CEO

2 Eylül 1954’te Edirne’de doğmuștur. 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuștur. 1976 yılından bu yana Polisan Holding bünyesinde çeșitli kademelerde görev aldıktan sonra 1998 yılının ikinci yarısından itibaren Holding Genel Koordinatörü ve Polisan Kansai Boya’nın Genel Müdürü, 2005 yılı itibarıyla da Polisan Holding CEO’su olarak görev yapmaktadır. Erol Mizrahi halen Polisan Holding İcra Kurulu Üyeliği, Polisan Kansai Boya ve Polisan Tarım Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı; Polisan Holding, Polisan Kimya, Poliport, Polisan Yapı, Șark Mensucat, Rohm and Haas Yönetim Kurulu Üyeliği; Polisan Maroc ve Polisan Hellas Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Ayrıca BOSAD Yönetim Kurulu Üyesidir.


Ahmet Çağaşan Yılmaz
Polisan Holding CFO

Ahmet Çağaşan Yılmaz, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olmuş ve Koç Üniversitesi MBA Programını tamamlamıştır. Çalışma hayatına 2001 yılında Koç Holding Denetim ve Mali Grup’ta başlayan Yılmaz, 2011 yılına kadar sırasıyla Denetim Uzmanı, Kıdemli Denetim Uzmanı ve Denetim Grup Yöneticisi pozisyonlarında görev almıştır. Yılmaz, 2011-2014 yılları arasında Beko LLC’nin Finansman ve Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüştür. 1 Temmuz 2014 tarihinde Tat Gıda Sanayi A.Ş’ye geçen Yılmaz, 2019 yılı başına kadar Mali İşler ve Finans Genel Müdür Yardımcılığı ile Kurumsal Yönetim Komite Üyeliği görevlerini üstlenmiştir.


Ali Fırat Yemeniciler
Poliport Genel Müdürü

1956 yılında İstanbul’da doğmuștur. 1975 yılında İstanbul Saint Joseph Lisesini bitirmiștir. 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olup, Brüksel’de petrokimya alanında master yapmıștır. 1985 ile 1995 yılları arasında Societe General de Surveillance șirketinde Petrokimya Bölüm Müdürü ve Union Carbide Türkiye Genel Müdürü olarak çalıștıktan sonra 1995 yılından itibaren Polisan Holding bünyesinde görev almıștır. Ali Fırat Yemeniciler halen Poliport Genel Müdürü, Polisan Holding İcra Kurulu Üyesi ve Polisan Kansai Boya, Polisan Hellas, Poliport ve Polisan Maroc Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.


Necati Bülent Hakoğlu
Polisan Kimya ve Polisan Hellas Genel Müdürü

1952 yılında Adana’da doğmuștur. 1974 yılında İTÜ Kimya Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi, İșletme İktisadi Enstitüsü’nde İșletme Yüksek Lisansı yapmıștır. Henkel ve Henkel’in satılması sonrasında Cognis’te 30 yıllık iș tecrübesi olan Hakoğlu, 2007 yılında katıldığı Polisan Holding bünyesinde Șark Mensucat Genel Müdürü; 1 Ocak 2016 itibarıyla Polisan Kimya A.Ş. Genel Müdürü ve Polisan Hellas Genel Müdürü olarak görev almıştır. Aynı zamanda Polisan Holding İcra kurulu üyesi ve Polisan Kansai Boya ve Polisan Maroc Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Hakoğlu, Kocaeli Sanayi Odası Kimya Meslek Grubu Başkanı ve Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir.


Ahmet Türkselçi
Polisan Holding İnsan Kaynakları Direktörü

1960 yılında Trabzon’da doğmuștur. 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümü’nden mezun olmuștur. Ardından, 30 yıl içerisinde bankacılık ve reel sektörde çeșitli üst düzey yöneticilik pozisyonlarında görev almıștır. Temmuz 2012’den bu yana Polisan Holding’te İnsan Kaynakları Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olan Türkselçi, PERYÖN üyesidir.


Gözde Gürbüz
Polisan Holding Denetim Başkanı


Gözde Gürbüz; Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Bahçesehir Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisans (MBA) eğitimini tamamlamıştır. İş hayatına 2008 yılında KPMG Türkiye'de denetim görevi ile başlamış ve 2012-2015 yılları arasında Danone’de çeşitli Finansal Raporlama ve Bütçe Kontrol görevlerinde bulunmuştur. Ardından, 2015-2017 yılları arasında Çalık Holding şirketinde Finansal Raporlama Müdürü olarak çalışmıştır. 2018 yılında Polisan Holding ve Grup şirketlerinden sorumlu Finansal Kontrol Müdürü olarak göreve başlayan Gürbüz; 2019 yılından itibaren Polisan Holding Denetim Başkanı görevini yürütmektedir. Uzmanlık alanları arasında Finansal Raporlama, Bütçeleme ve Kontrol, İç Denetim ve İç Kontrol Sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesi, Stratejik Plan süreçlerinin yönetimi bulunmaktadır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim lisanslarına sahip olan Gözde Gürbüz; aynı zamanda Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) ve Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği üyesidir.

* Polisan Holding Yönetim Kurulu, 31 Temmuz 2019 tarihli toplantısında, 1 Ekim 2019 tarihi itibarıyla Murat Yıldıran'ın Polisan Holding CEO'su ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmasına ve aynı tarih itibarıyla Erol Mizrahi'nin Holding CEO'su ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinden istifasının kabulüne toplantıya katılan mevcudun oybirliği ile karar vermiştir. Erol Mizrahi, Polisan Holding bünyesindeki Polisan Kansai Boya Genel Müdürlük görevine devam edecektir.