TR EN

Selçuk Denizhan

Genel Koordinatör


1974 yılında Malatya’da doğmuştur. Erciyes Üniversitesi Makina mühendisliği bölümünden mezun olmuş; İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Programını ve University of California Berkeley’de Uluslararası İlişkiler ve Finans yüksek lisansını tamamlamıştır. Halen, Sakarya Üniversitesi, Üretim Yönetimi ve Pazarlama alanında doktora eğitimine devam etmektedir.

Selçuk Denizhan, 2000 yılında çalışma hayatına başladığı Polisan Holding’de, yatırım projelerinde Proje Yöneticiliği ve Teknik Müdürlük pozisyonlarında görev yapmıştır. 2015-2018 yılları arasında Polisan Holding’in Yunanistan’daki bağlı ortaklığı Polisan Hellas’ın Ülke Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 2018-2020 yılları arasında ise Polisan Holding’in İdari ve Teknik Direktörlük pozisyonunda görev almıştır.

15 Ocak 2020 itibarıyla Polisan Holding’de Genel Koordinatör olarak görev yapmakta olan Denizhan, aynı zamanda Poliport Yönetim Kurulu Üyesidir.

Sitemizin işlemesini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Polisan Holding Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.